Dlaczego warto kupować meble w sklepie internetowym?

Dlaczego warto kupować meble w sklepie internetowym?

Dla większości z nas zakup mebli stanowi dość poważną decyzję oraz znaczny wydatek. W związku z tym zazwyczaj poprzedzony jest starannym określeniem naszych potrzeb, a następnie wyszukiwaniem najciekawszej oferty. Jeszcze kilka lat temu większość mebli była nabywana drogą tradycyjną, w sklepie stacjonarnym, ale to się zmieniło, głównie za sprawą nowych wyzwań spowodowanych przez pandemię. Obecnie bardzo dużo osób decyduje się za zakupy w internetowym sklepie meblowym, co wiąże się z wieloma udogodnościami.

Jakie są zalety z wykonywania zakupów online w meblowym sklepie internetowym?

Przede wszystkim główną zaletą jest szeroki wybór sklepów. Trzeba jednak pamiętać, żeby sprawdzać wiarygodność sklepu, np. poprzez opinie zostawione przez klientów. Kolejnym plusem jest większy wahlarz produktów, w porównania do sklepu stajonarnego. Internetowe sklepy meblowe dają możliwość zakupu w dowolnej porze dnia, również w dni wolne od pracy (co stanowi niezaprzeczalną przewagę nad tradycyjnymi sklepami). Meblomaniak24 oferuje DARMOWĄ dostawę naszych produktów do klienta (z kilkoma wyjątkami - co jest zawsze zaznaczone w ofercie produktu). Nasze produkty są odpowiednio spakowane, zabezpieczone, bez względu na rodzaj mebli, czy ich ganaryty. Zarówno więc na przykład regały na książki, czy szafki pod telewizor, a także pozornie największe produkty jak stoły do jadalni, czy komody przygotowane są do wysyłki standardową firmą kurierską. Oferujemy również możliwość płatności przy odbiorze (koszt dostawy jest wtedy doliczony, ze względu na znaczną różnicę w kosztach usługi kurierskiej). Bezpieczeństwo - sklep meblomaniak24 jest zabezpieczony przez bezpieczne połączone SSL, płatności są dokonywane przez zewnętrzny system płatności PayU.

Jakie są zagrożenia w procesie zakupu mebla przez internet?

Wiele osób obawia się, że zakupiony produkt nie będzie spełniał oczekiwań. W przypadku chęci rezygnacji klienci obawiają się problemów z procedurą zwrotu. My w naszym sklepie meblomaniak24 staramy się ułatwić naszym klientom wszystkie działania. Nasi klienci mają prawo (zgodnie z prawem konsumenckim) do rezygnacji z zakupu w terminie do 14 dni kalendarzowych od momentu dostarczenia produktu. W naszym przypadku, wystarczy informacja od klienta o rezygnacji, nawet bez podania przyczyny. Organizujemy wówczas BEZPŁATNY zwrot - odbiór produktu oraz zwrot kosztów. Klient nie ponosi żadnych dodatkowych kosztów w przypadku rezygnacji.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl