100,0% kupujących poleca tego sprzedawcę

Polecam36Nie polecam0

Zgodność z opisem
4.8
Koszt wysyłki
5
Obsługa kupującego
5

Reklamacje i zwroty

Gwarancja i serwis

Wszystkie produkty sprzedawane w naszym sklepie posiadają 2-letnią gwarancję producenta. W przypadku wykrycia wady w sprzęcie objętym gwarancją, skontaktuj się z nami mailowo na sklep@meblomaniak24.pl lub telefonicznie

 • +48.501083678 

. 

Uwaga: prosimy o zachowanie dowodu zakupu (paragon lub faktura) lub oryginalnego opakowania aż do momentu zakończenia okresu gwarancyjnego - stanowią one podstawę do zgłaszania reklamacji.

 

Reklamacje

Przed odebraniem przesyłki zawsze sprawdź, czy nie uległa uszkodzeniu w transporcie. Jeżeli opakowanie posiada widoczne uszkodzenia zewnętrzne, zalecamy odmówienia przyjęcia przesyłki, a następnie skontaktowanie się z nami pod numerem telefonu:

 • +48.501083678 

.

Po opłaceniu kwoty pobrania i pokwitowaniu odbioru paczki istnieje możliwość otwarcia paczki w obecności kuriera - w przypadku stwierdzenia niezgodności, sporządzany jest protokół rozbieżności, który stanowi podstawę późniejszej reklamacji.

Jeżeli zakupiony towar okazuje się mieć wady fabryczne lub jest niezgodny z opisem, prosimy o postępowanie zgodnie z poniższą procedurą reklamacyjną:

 1. Skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie opisując, szczegółowe powody reklamacji produktu, formę rekompensaty, a także adres zwrotny oraz numer konta, na który zostanie dokonany zwrot pieniędzy (w zależności od podjętej przez sklep decyzji).
 2. ciągu 5 dni od otrzymania przesyłki poinformujemy Cię mailowo lub telefonicznie o wyniku postępowania reklamacyjnego.
 3. Jeżeli reklamacja zostanie rozpatrzona pozytywnie, w ciągu 5 dni roboczych od dnia podjęcia decyzji, zrekompensujemy poniesione przez Ciebie koszty poprzez: naprawę reklamowanego produktu, przesłanie nowego egzemplarza produktu, jego części lub zwrot pieniędzy.
 4. Jeżeli reklamacja zostanie uznana za nieuzasadnioną, przekażemy Ci szczegółowe uzasadnienie podjętej decyzji i w ciągu 5 dni roboczych odeślemy na nasz koszt reklamowany produkt. W przypadku płatności kartą płatniczą zwrot środków zostanie wykonany na kartę.

 

W razie wątpliwości, zapraszamy do kontaktu pod adresem e-mail: sklep@meblomaniak24.pl lub telefonicznie:

 • +48.501083678 

. Udzielimy Ci wskazówek, jak szybko i bezproblemowo przeprowadzić reklamację.

 

Zwrot produktów

Zgodnie z obowiązującymi przepisami, w ciągu 14 dni kalendarzowych od daty dostarczenia zamówionego towaru, masz prawo jego zwrotu bez podania przyczyn w ramach odstąpienia od umowy, wg ogólnych zasad wynikających z przepisów dotyczących zawierania umów na odległość. Dotyczy to wyłącznie sprzedaży konsumenckiej, a więc stosuje się tylko do sprzedaży osobie fizycznej, która dokonuje zakupu w celu niezwiązanym z działalnością zawodową lub gospodarczą. 

W przypadku wątpliwości i pytań prosimy o kontakt na adres mailowy sklep@meblomaniak24.pl lub telefoniczny.

Jeżeli chcesz dokonać zwrotu produktu:

 1. Skontaktuj się z nami. Wszystkim się zajmiemy. Zorganizujemy bezpłatny dla Ciebie zwrot mebla- zamówimy kuriera pod wskazany adres, aby odebrał przesyłkę oraz ją opłacimy. Produkt musi być dobrze zapakowany, najlepiej w oryginalnym opakowaniu wraz z całą jego zawartością.
 2. Wyślij do nas na adres mailowy oświadczenie, w którym zawrzesz chęć zwrotu produktu- odstąpienia od umowy zakupu, a także numer konta, na które zostanie przekazany zwrot pieniędzy.
 3. W ciągu 3 dni roboczych od otrzymania Twojej przesyłki, sprawdzimy stan przekazanego produktu (czy znajduje się w oryginalnym opakowaniu z całą jego zawartością).
 4. Jeżeli nie odnotujemy przeciwwskazań, na Twój adres email prześlemy informację o pozytywnym rozpatrzeniu zwrotu produktu. Na załączony numer konta w ciągu 3 dni zostanie dokonany zwrot pieniędzy. W przypadku płatności kartą płatniczą zwrot środków zostanie wykonany na kartę.
 5. Adres do zwrotów: Deco Art, ul. Trzcinowa 5, 85-435 Bydgoszcz.

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl