Salonowa komoda - must have w Twoim domu!

Salonowa komoda - must have w Twoim domu!

Drewniane meble mają wiele zalet, ponieważ bardzo łatwo dopasować je do niemal każdej stylistyki. Najbardziej naturalnym środowiskiem są dla nich oczywiście klasycznie urządzone wnętrza. Jednak odpowiednio skomponowane sprawdzają się również bardzo dobrze w otoczeniu nowoczesnego, minimalistycznego designu w stylu skandynawskim. Nawet tam, gdzie wydawałoby się, że taki element nie powinien pasować, pojedynczy akcent w postaci drewnianego mebla potrafi stać się ciekawym dodatkiem.

Do takich uniwersalnych mebli należy niewątpliwie drewniana komoda. Łączy w sobie ponadczasową elegancję związaną z materiałem, z którego została wykonana oraz z prostym funkcjonalizmem. Sprzedawane przez nas komody są takimi właśnie tradycyjnymi meblami w nowoczesnym wydaniu. Ich kształty i wykończenia korzystają z doświadczeń modernizmu.

Jakie są zalety salonowej komody?

Komody, które posiadamy w swojej ofercie pełnią funkcje estetyczne i funkcjonalne, a więc z jednej strony ładnie wyglądają, a z drugiej są po prostu pojemne. Dzięki oryginalnym wzorom drewnianych słoi widocznych na strukturze drewna zapewniamy naszym klientom absolutną niepowtarzalność wzorów. Indywidualny charakter to obecnie jedna z podstaw nowoczesnego designu, a nasze komody idealnie wpisują się w ten światowy trend. Dzięki drewnianym wzorom taki mebel staje się przedmiotem wyjątkowym, nadającym charakteru salonowi.

Nie mniej istotny pozostaje aspekt funkcjonalny. Kiedyś komoda była meblem typowym dla sypialni, dziś jest bardziej uniwersalna. Możemy w niej trzymać obrusy, serwety i inne elementy dekoracyjne, przydatne w salonie. Dzięki temu mamy je zawsze pod ręką i nie musimy szukać, kiedy potrzebujemy szybko zmienić wystrój pomieszczenia. Nasze komody oprócz półek mają także szafki. Można w nich więc przechowywać choćby zastawę stołową, czekającą na specjalne okazje. Salonowa komoda może posłużyć dodatkowo jako szafka pod telewizor lub stolik, na którym można postawić ozdoby, pamiątki lub wazon z kwiatami.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl